Bodajk

Augusztus 20-i Summer Party

Gyönyörű, nyári idő fogadta a városi sportcentrumba kilátogatókat augusztus 20-án.
2012-08-23 13:31:20
A programsorozat 10 órakor kezdődött. A sorversenyen különböző feladatokat kellett teljesíteni a gyermekeknek, minden résztvevő kapott cukorkát. A nyerteseket nagyobb édességgel jutalmazták.
A drótkötélpályát egészen estig ki lehetett próbálni gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

Végh Tamás „Tompika” látványos motoros bemutatója után kezdődött az amatőr szkander verseny 3 férfikategóriában, és 1 női kategóriában.
80 kg alatt Molnár Róbert, 80-100 kg kategóriában Petrik Tamás, 100 kg felett Lintner Dávid, női kategóriában Pém Ferencné lett a győztes, a győztesek 10-10 ezer Ft-os jutalomban részesültek.

Rengeteg érdeklődő figyelte az amatőr erősember bajnokságot, ahol 8 nevező indult. Első helyezést ért el: Kis Zsolt, második: Umeakuta Frank, harmadik: Winkelman Balázs, díjak: 30, 20, 10 ezer Ft.

A 20 órakor kezdődő szépségversenyen a korona Dubecz Anna fejére került fel, aki hazavihette a 25 ezer Ft-os fődíjat, második helyezett lett Szunomann Dóra, harmadik Zelovics Alexandra. Mindhárom lány - helyi vállalkozók felajánlásainak köszönhetően - kozmetikai, műköröm, masszőr, szolárium utalványokat kapott.

Az érdeklődőket egész nap várták a kézműves sátrak, lovaglás, arcfestés, és nagy siker volt a csillámtetoválás is. A 17x6 méteres csúszdás óriáslégvár sok gyereknek szerzett örömet.
Az IQ sátorban műveltségi tesztet lehetett kitölteni, a 4 legjobb eredményt elérő pénznyereményt illetve ajándékutalványt kapott.

Látványos tűzijátékkal, és két zenekar, a Lovas Petra Band és a Syncron Band éjfélig tartó koncertjeivel zárult az est.

A rendezvény főszponzora a Makor Kft., további támogatók: BAK Kft. és az Alba Takarékszövetkezet.
Szervezők: Dömötör Tibor, Dömötör Andrea, Szabó Katalin, Szabó Attila, és sok-sok önkéntes segítő.
Köszönjük szépen nekik a felejthetetlen napot!