Telefon: 22/410-001

Bodajk

IV. Falu- és gyermeknap

7 órakor már gyülekeztek a résztvevők a horgászversenyre a Rézmann-halastónál. Nevezni 4-14 éves korig lehetett. A horgászverseny után indult a futóverseny, melyre a jelentkezők ajándék falunapos pólót kaptak.
2006-08-10 17:18:14
A résztvevőket torta és lángos várta. Közben a sportpályán a labdarugás szerelmesei versenyezhettek, a községháza nagytermében pedig a sakkozók mérhették össze erejüket. A kicsik sem maradtak program nélkül, ők az egészségház mögötti parkoló aszfaltján rajzolhattak. A győzteseket éremmel és emléklappal jutalmazták, de a többi gyerek sem távozott ajándék nélkül. Bodajk Nagyközség Önkormányzata és a Bodajkért Közalapítvány szervezésében került megrendezésre július 15-én a tófürdő területén a IV. falu- és gyermeknap. Az időjárás sem fordult ellenünk, mert egész nap kellemes nyári időben volt részünk. A rendezvénysorozatra egész Bodajk megmozdult. Több délelőtti programra - pl. a futóversenyre - is túljelentkezés volt.